کاغذ سبز آذربایجان اولین واحددانش بنیان تولید کننده کاغذ سنگی کشور

کاغذ سبز آذربایجان اولین واحددانش بنیان تولید کننده کاغذ سنگی کشور

به گزارش اراده نیوز ، با اعطای این گواهینامه از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت تعاونی کاغذ سبز آذربایجان  این شرکت تنها واحد دانش بنیان تولیدکننده کاغذ از سنگ در کشور شد.

این شرکت با ظرفیت تولید سه هزار تن کاغذ و سه هزار تن کامپاند و گرانول از اردیبهشت سال ۹۶ در شهرک صنعتی شبستر راه اندازی شده است.

حمیدرضا ایلخانی مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با بیان اینکه کاغذی که در این کارخانه تولید می شود در نوع خود منحصر به فرد در خاورمیانه است افزود: ۸۰ درصد مواد تشکیل دهنده این کاغذ کربنات کلسیم است که به همین دلیل بازیافت آن آسان است و مقاومت بالایی در مقابل رطوبت دارد.
وی با اشاره به تولید ۶۳ نوع محصول در این واحد اضافه کرد: قیمت تمام شده کاغذ تولیدی در این کارخانه ۷۰ درصد قیمت تمام شده کاغذهای معمولی است و مهم ترین مزیت آن این است که برای تولید آن نیازی به قطع درختان نیست و کاغذ مصرفی را می توان مجدد بازیافت کرد.

درباره نویسنده

greenpaper

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه

با ما در تماس باشید

تماس با ما


در صورتی که سوالی در مورد محصولات و یا نحوه همکاری با ما دارید، اط طریق راه های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید. برای راحتی هر چه شما تلاش کردیم تمامی روش های ممکن ارتباط را در اختیارتان قرار دهیم منتظر سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم

دفتر کارخانه

04142485767

ارتباط با ما

مدیر عامل

حمیدرضا ایلخانی

09141008225

مدیر فنی

غلامرضا ایلخانی

905368745609+

مدیر فروش

فائزه گیلزاد

09375528282

آدرس:

آذربایجان شرقی - شهرستان

شبستر - شهرک صنعتی شبستر